attachment file

Latvijas jaunos fotogrāfus aicina pieteikties FK Balvai

7. martsŽurnāls FK sadarbībā ar Sony un festivālu Rīgas Fotomēnesis izsludina pieteikšanos FK Balvai.

FK Balvai aicināti pieteikties jaunie Latvijas fotogrāfi, kas ir karjeras sākumposmā. Balvas mērķis ir dot iespēju fotogrāfiem sasniegt plašāku auditoriju gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, kā arī saņemt ieteikumus un atbalstu radošajam darbam. Balvas uzvarētājs iegūs arī vērtīgas balvas – Sony kameru ILCE-6000, kā arī darbu publikāciju žurnālos FK un Bird in Flight.

FK Balvas žūrijā darbojas žurnāla Bird in Flight fotoredaktore Olga Osipova no Krievijas, žurnāla The Calvert Journal redaktore un žurnāliste Liza Premjaka no Anglijas, kā arī FK galvenais redaktors un festivāla Rīgas Fotomēnesis vadītājs Arnis Balčus.

Pieteikšanās balvai notiek divās kārtās. Vispirms līdz 10. aprīlim jāiesūta savu darbu portfolio, no kuriem otrajai kārtai tiks atlasīti 10 dalībnieki, kuri savus darbus prezentēs žūrijai un publikai 9. maijā koprades telpā The Mill.

FK Balva tiek piešķirta trešo reizi, 2015. gadā to ieguva Viktorija Eksta, bet pērn – Luīze Nežberte, kuras darbi tiks publicēti šīgada izdevumā Latvijas fotogrāfija 2017. FK Balva ir viens no festivāla Rīgas Fotomēnesis 2017 notikumiem.

Pieteikšanās FK mājas lapā sadaļā Balva.

Visas ziņas