attachment file

Aicinām nobalsot par labāko jauno fotogrāfu

6. maijsFestivāls Rīgas Fotomēnesis 2016 un portāls Delfi aicina izvēlēties savu simpātiju starp desmit Latvijas jaunajiem fotogrāfiem, kas iekļuvuši FK Balvas finālā.

Publikas simpātijas balsojums norisināsies no 5. līdz 19. maijam, plkst. 23.59. Latvijas jauno fotogrāfu portfolio prezentācijas publikai un starptautiskai žūrijai notiks 20. maijā.

FK Balvu jau otro gadu organizē žurnāls Foto Kvartāls (FK), un tās mērķis ir sekmēt jauno fotogrāfu jaunradi un izaugsmes iespējas, piedāvājot platformu plašākas auditorijas sasniegšanai. Konkursa pirmajā kārtā žurnāla FK redakcija no 82 pieteikumiem izvēlējās 10 finālistus, kas 20. maijā plkst. 18.00 koprades telpā The Mill sacentīsies par galveno balvu – Sony kameru ILCE-5100L. Uzvarētāju noteiks starptautiska žūrija – kurators un kritiķis Vītauts Mihelkevičs no Lietuvas, māksliniece un festivāla Warsaw Photo Days kuratore Kataržina Majaka no Polijas, kā arī žurnāla FK galvenais redaktors Arnis Balčus. FK Balva ir viens no festivāla Rīgas Fotomēnesis 2016 notikumiem.

Aplūko visus balvas pretendentu darbus!

 

Fotogrāfija: Diana Lelis

Visas ziņas