attachment file

Andreja Strokina izstāde Minskas Fotomēnesī

24. septembris2. oktobrī Baltkrievijas galvaspilsētā sāksies Minskas Fotomēnesis, kurā piedalās arī latviešu fotogrāfs Andrejs Strokins ar personālizstādi Cilvēki kāpās. Izstādi organizē Rīgas Fotomēnesis sadarbībā ar Latvijas Republikas vēstniecību Baltkrievijā un žurnālu Foto Kvartāls.

Andrejs Strokins (1984) ir viens no redzamākajiem jaunajiem Latvijas fotogrāfiem, viņa darbi guvuši atzinību dažādos starptautiskos foto konkursos, piemēram, La Quatrieme Image, Photo Annual Awards, LensCulture Emerging Talents. Projektā Cilvēki kāpās Strokins pēta robežu starp pilsētvidi un dabu Rīgas piejūras nomalē – Bolderājā un Daugavgrīvā. Izstādē ietvertās fotogrāfijas, instalācijas un objekti šovasar bija skatāmi arī Latvijas Fotogrāfijas muzejā. Minskā izstāde norisināsies  laikmetīgās mākslas telpā Ceh, kur vienlaikus notiks deviņas fotoizstādes, lekcijas, semināri un prezentācijas. Strokina izstāde būs skatāma līdz 31. oktobrim.

Minskas Fotomēnesis norisinās jau otro gadu, un tas kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem foto festivāliem reģionā. Šogad tajā piedalīsies Martins Pārs, Rafals Milahs, Rimalds Vikšraitis un citi  fotogrāfi.

Visas ziņas