attachment file

Rīgas Fotomēnesis ir starptautisks fotogrāfijas festivāls, kas iepazīstina ar aktuālo Ziemeļ- un Austrumeiropas fotogrāfijā. Rīgas Fotomēnesis norisinās kopš 2014. gada un tā izstādes, tikšanās ar māksliniekiem, darbnīcas, lekcijas, filmu seansi un citi notikumi piedāvā par fotogrāfijas procesa dalībniekiem kļūt visplašākajai publikai. Paralēli publiskajai programmai Rīgas Fotomēnesis rīko portfolio skati, konkursu un darbnīcas profesionāļiem, kļūstot par tikšanās vietu domu un ideju apmaiņai.

Nākamais festivāls norisināsies 2020. gada maijā. Festivāla atklāšanas pasākumi notiks no 27. līdz 30. maijam, bet oficiālā atklāšana - 27. maijā.

Rīgas Fotomēnesi rīko biedrība „Rīgas Fotomēnesis” sadarbībā ar ISSP, žurnālu FK, Latvijas Fotogrāfijas muzeju, LKA Rīgas Kino muzeju un citām institūcijām. Festivālu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome, Polijas Republikas vēstniecība, Slovākijas vēstniecība, Bird in Flight, Delfi, Arterritory, Ir u.c. Kopš 2015. gada festivāla direktors ir Arnis Balčus.