attachment file

Rīgas Fotomēnesis ir starptautisks fotogrāfijas festivāls, kas iepazīstina ar aktuālo Ziemeļ- un Austrumeiropas fotogrāfijā. Rīgas Fotomēnesis norisinās kopš 2014. gada un tā izstādes, tikšanās ar māksliniekiem, darbnīcas, lekcijas, filmu seansi un citi notikumi piedāvā par fotogrāfijas procesa dalībniekiem kļūt visplašākajai publikai. Paralēli publiskajai programmai Rīgas Fotomēnesis rīko portfolio skati, konkursu un darbnīcas profesionāļiem, kļūstot par tikšanās vietu domu un ideju apmaiņai.

Nākamais festivāls norisināsies 2018. gada maijā. Festivāla atklāšanas pasākumi notiks no 7. līdz 13. maijam, bet oficiālā atklāšana - 9. maijā.

Rīgas Fotomēnesi rīko biedrība „Rīgas Fotomēnesis”, ISSP un žurnāls FK, sadarbībā ar Latvijas Fotogrāfijas muzeju, LKA Rīgas Kino muzeju, Latvijas Nacionālo bibliotēku un citām institūcijām. Festivālu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome, ABLV Charitable Foundation, Sony, Zviedrijas vēstniecība, Polijas Republikas vēstniecība, Adam Mickiewicz institūts, Nordic-Baltic Mobility programma, Arctic Paper, Lux Express, Sexy Style, Jelgavas tipogrāfija, Bird in Flight, 1000 Words, The Calvert Journal, Delfi, Satori, Arterritory, Veto, Yet, Rīgas Laiks, Radio Naba u.c.