Rīgas Fotomēneša Portfolio skate
2018. gada 11. maijā

Pieteikumus pieņem, kamēr vietas tiek aizpildītas

Portfolio skatei var pieteikties dalībnieki no visas pasaules. Tā ir iespēja topošiem un profesionāliem fotogrāfiem parādīt savus darbus īpaši atlasītai fotogrāfijas profesionāļu grupai – kuratoriem, foto festivālu organizatoriem, žurnālu redaktoriem un fotogrāfiem. Šis pasākums ir laba iespēja tiem, kas alkst pēc profesionāla vērtējuma un ieteikumiem karjeras attīstībai. Portfolio skate ir arī lieliska vieta, kur dibināt kontaktus ar nozares profesionāļiem un citiem fotogrāfiem. 

Reģistrācijas maksa 80 EUR (fotogrāfiem no Latvijas – 55 EUR) garantē vismaz piecus individuālus skates seansus. Katra seansa ilgums ir 20 minūtes.

 

Portfolio skates eksperti

 

 • expert

  Stīvens Evanss

  FotoFest festivāla direktors

  Hjūstona, ASV

 • expert

  Macejs Bujko

  TIFF festivāla radošais direktors

  Vroclava, Polija

 • expert

  Dženija Nordkvista

  Landskronas fotofestivāla mākslinieciskā direktore

  Landskrona, Zviedrija

 • expert

  Dīters Noiberts

  Fotobookfestival direktors

  Kasele, Vācija

 • expert

  Maira Dudareva

  Latvijas Fotogrāfijas muzeja vadītāja

  Rīga, Latvija

 • expert

  Anna Telgrēna

  fotogrāfijas kuratore Moderna Museet

  Stokholma, Zviedrija

 • expert

  Valērijs Gorokhovs

  foto redaktors portālā Meduza

  Rīga, Latvija

 • expert

  Karena Makkveida

  kuratore The Photographers' Gallery

  Londona, Lielbritānija

 • expert

  Mindaugs Kavaļausks

  Kauņas fotofestivāla direktors

  Kauņa, Lietuva

 • expert

  Tīna Rauhala

  Somijas Fotogrāfijas muzeja galvenā kuratore

  Helsinki, Somija

 • expert

  Liza Premjaka

  The Calvert Journal redaktore un žurnāliste

  Londona, Lielbritānija

 • expert

  Alnis Stakle

  fotogrāfs un festivāla Rīgas Fotomēnesis līdzkurators

  Rīga, Latvija


Noteikumi

* Portfolio skate notiks piektdien, 11. maijā no plkst. 9:30 līdz plkst. 16:00 Kampenhauzena ēkā Konventa sētā Vecrīgā. Vietas portfolio skatē tiek piešķirtas pieteikšanās kārtībā, tātad līdz brīdim, kamēr visas ir aizpildītas. Piedalīties aicināti dažādu jomu fotogrāfi. Iesakām ņemt līdzi vienu vai divas savu darbu sērijas ar vienotu tematiku, nevis atsevišķas fotogrāfijas. 

* Reģistrācijas maksa 80 EUR (fotogrāfiem no Latvijas – 55 EUR) garantē vismaz piecus individuālus skates seansus, naudai jābūt iemaksātai pirms skates. Katra portfolio vērtēšana ilgs 20 minūtes, saziņas valoda – angļu. Darīsim visu iespējamo, lai jūs tiktu pie tiem vērtētājiem, ko esat atzīmējuši pieteikumā, tomēr portfolio skates organizatori patur iespēju iedalīt citus ekspertus brīdī, kad pie pieteikumā norādītajiem vietas ir aizpildītas. Skates dienā dalībnieki varēs pierakstīties arī uz papildu seansiem, ja būs palikušas brīvas vietas. 

* Pēc pieteikuma saņemšanas jums tiks nosūtīti Rīgas Fotomēneša bankas rekvizīti reģistrācijas maksas pārskaitījumam. Reģistrācijas maksa būs jāveic trīs darba dienu laikā. Jūsu vieta tiks rezervēta tikai pēc naudas pārskaitījuma saņemšanas, pēc kuras saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Dalībnieki bez maksas saņems Rīgas Fotomēneša katalogu.

* Ja savu dalību atcelsiet līdz 1. aprīlim, jums tiks atdoti 50 % no reģistrācijas maksas. Dalību atceļot pēc 1. aprīļa vai jūsu neierašanās gadījumā reģistrācijas maksa netiks atdota. Pēc jūsu pieteikuma saņemšanas mēs ar jums sazināsimies 1-2 darbdienu laikā.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzam rakstīt e-pastu uz 

info@rigaphotomonth.com.

Pieteikšanās ir noslēgusies