Fotogrāfiju konkurss par tēmu Jaunais šiks

 

Festivāls Rīgas Fotomēnesis izsludina fotogrāfiju konkursu par šī gada festivāla tēmu Jaunais šiks. Konkursā aicināti piedalīties fotogrāfi no visas pasaules, kuru darbi ir balstīti kritiskā interesē par jaunajiem un mainīgajiem fotogrāfijas medija stāvokļiem laikmetīgajā vizuālajā kultūrā. Aptuveni 35 fotogrāfiju sērijas tiks projicētas īpašā pasākumā pilsētvidē, kas norisināsies 9. maijā plkst. 22.00 Kaņepes Kultūras centrā - vakarā pēc festivāla oficiālās atklāšanas, kur projekciju vēros desmitiem vietējo un ārvalstu skatītāju.

 

Pieteikšanās konkursam ir noslēgusies!


Noteikumi

 

 1. Konkursā aicināti piedalīties fotogrāfi no visas pasaules bez vecuma ierobežojuma.
 2. Iesūtītajām fotogrāfijām jāatbilst festivāla tēmai Jaunais šiks (New Chic).
 3. Dalībnieks konkursā var piedalīties ar 8-12 fotogrāfijām no vienas sērijas, kuras jāiesniedz līdz 2018. gada 2. martam plkst 23:59. Fotogrāfijas izvērtēs žūrija Rīgas Fotomēneša komandas sastāvā un rezultātus paziņos līdz 1. aprīlim.
 4. Katrs dalībnieks drīkst iesniegt tikai vienu pieteikumu (sēriju).
 5. Fotogrāfijām jāatbilst šādiem parametriem: augstas izšķirtspējas attēli, garākā mala no 2000 līdz 2500px, JPG, RGB, maksimāla kompresija.
 6. Faili jānosauc pēc jūsu vārda un uzvārda un attēla kārtas numura, piemēram, “anna_ozola_01.jpg”, “anna_ozola_02.jpg” utt.
 7. Dalībniekam pieteikumā ir jāiekļauj arī .doc vai .docx fails, kurā ir jānorāda arī savs vārds un uzvārds, dzimšanas gads, rezidences valsts, epasta adrese, mājas lapas adrese (ja ir), sērijas nosaukums un īss sērijas apraksts (līdz 500 zīmēm).
 8. Pieteikums jāiesūta izmantojot wetransfer.com programmu, pieteikumu adresējot opencall@rigaphotomonth.com.
 9. Dalība konkursā ir 1 EUR, kas ir jāsamaksā brīdī, kad iesūtat savu pieteikumu. Ja dalības maksa netiks samaksāta, pieteikums netiks izskatīts. Pieteikums jāiesūta no tā paša epasta, no kura veikts maksājums.
 10. Pieteikumi, kas iesūtīti pēc termiņa beigām un neatbilst minētajiem parametriem, kā arī par kuriem nav samaksāta dalības maksa, netiks ņemti vērā.
 11. Konkursa uzvarētāju darbi tiks projicēti pasākumā 9. maijā 22.00 Kaņepes Kultūras centrā. Vieta var mainīties.
 12. Piedaloties konkursā, konkursa dalībnieks atļauj bez atlīdzības Rīgas Fotomēnesim izmantot darbus festivāla pasākumos, t.sk. festivāla mājas lapā, katalogā un tā sociālajos tīklos. Dalībnieks arī atļauj bez atlīdzības Rīgas Fotomēnesim un ar to saistītajām trešajām personām izmantot iesūtītos darbus ar konkursu un festivālu saistītajos publicitātes materiālos.
 13. Jautājumu vai tehnisku kļūmju gadījumā, lūdzu, rakstiet opencall @ rigaphotomonth.com