Rīgas Fotomēneša Portfolio skate
2016. gada 13. maijā

Pieteikumus pieņem, kamēr vietas tiek aizpildītas

Portfolio skatei var pieteikties dalībnieki no visas pasaules. Tā ir iespēja topošiem un profesionāliem fotogrāfiem parādīt savus darbus īpaši atlasītai fotogrāfijas profesionāļu grupai – kuratoriem, foto festivālu organizatoriem, žurnālu redaktoriem un fotogrāfiem. Šis pasākums ir laba iespēja tiem, kas alkst pēc profesionāla vērtējuma un ieteikumiem karjeras attīstībai. Portfolio skate ir arī lieliska vieta, kur dibināt kontaktus ar nozares profesionāļiem un citiem fotogrāfiem. 

Reģistrācijas maksa 75 EUR (fotogrāfiem no Latvijas – 50 EUR) garantē vismaz piecus individuālus skates seansus. Katra seansa ilgums ir 20 minūtes.

 

Portfolio skates eksperti

 • expert

  Kima Knopersa

  Amsterdamas fotogrāfijas muzeja Foam kuratore

  Holande

 • expert

  Salvatore Vītale

  Žurnāla YET galvenais redaktors

  Šveice

 • expert

  Nestana Nijaradze

  Tbilisi Fotofestivāla radošā direktore

  Gruzija

 • expert

  Tims Klārks

  Žurnāla 1000 Words izdevējs un redaktors, Londonas Zinātnes muzeja Mediju telpas kurators

  Lielbritānija

 • expert

  Andrejs Lenkevičs

  Fotogrāfs un Minskas Fotogrāfijas mēneša direktors

  Baltkrievija

 • expert

  Zane Onckule

  Kim? laikmetīgās mākslas centra programmas vadītāja

  Latvija

 • expert

  Mindaugs Kavaļausks

  Kauņas Fotofestivāla direktors

  Lietuva

 • expert

  Vincents Marsilesī

  Žurnāla The Eyes redaktors un izdevējs

  Francija

 • expert

  Laura Totsa

  Tallinas Fotomēneša radošā direktore

  Igaunija

 • expert

  Anastasia Fedorova

  Žurnāla Calvert Journal korespondente un redaktore

  Lielbritānija

 • expert

  Kšistofs Kandrovics

  Hamburgas Fototriennāles radošais direktors un Lodzas Fotofestivāla direktors

  Polija

 • expert

  Alnis Stakle

  Fotogrāfs, pedagogs un festivāla Rīgas Fotomēnesis 2016 līdzkurators

  Latvija


Noteikumi

Portfolio skate notiks piektdien, 13. maijā no plkst. 9:30 līdz plkst. 15:00 Nordic Club House Vecrīgā. Vietas portfolio skatē tiek piešķirtas pieteikšanās kārtībā, tātad līdz brīdim, kamēr visas ir aizpildītas. Piedalīties aicināti dažādu jomu fotogrāfi. Iesakām ņemt līdzi vienu vai divas savu darbu sērijas ar vienotu tematiku, nevis atsevišķas fotogrāfijas. 

Reģistrācijas maksa 75 EUR (fotogrāfiem no Latvijas – 50 EUR) garantē vismaz piecus individuālus skates seansus, naudai jābūt iemaksātai pirms skates. Katra portfolio vērtēšana ilgs 20 minūtes, saziņas valoda – angļu. Darīsim visu iespējamo, lai jūs tiktu pie tiem vērtētājiem, ko esat atzīmējuši pieteikumā, tomēr portfolio skates organizatori patur iespēju iedalīt citus ekspertus brīdī, kad pie pieteikumā norādītajiem vietas ir aizpildītas. Skates dienā dalībnieki varēs pierakstīties arī uz papildu seansiem, ja būs palikušas brīvas vietas. 

Pēc pieteikuma saņemšanas jums tiks nosūtīti Rīgas Fotomēneša bankas rekvizīti reģistrācijas maksas pārskaitījumam. Reģistrācijas maksa būs jāveic nedēļas laikā. Jūsu vieta tiks rezervēta tikai pēc naudas pārskaitījuma veikšanas, pēc kuras saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Dalībnieki bez maksas saņems Rīgas Fotomēneša katalogu un izdevumu Latvijas fotogrāfija 2016.

Ja savu dalību atcelsiet līdz 18. aprīlim, jums tiks atdoti 50 % no reģistrācijas maksas. Dalību atceļot pēc 18. aprīļa vai jūsu neierašanās gadījumā reģistrācijas maksa netiks atdota. Pēc jūsu pieteikuma saņemšanas mēs ar jums sazināsimies 1-2 darbdienu laikā.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzam rakstīt e-pastu uz 

info@rigaphotomonth.com.

Pieteikšanās ir noslēgusies