Fotogrāfiju konkurss – izstāde pilsētvidē Teritorijas, robežas un savienojumi

Rīgas Fotomēnesis sadarbībā ar JCDecaux izsludina fotogrāfiju konkursu par tēmu Teritorijas, robežas un savienojumi. Lai veicinātu autorfotogrāfijas ienākšanu pilsētvidē, aicinām jaunos fotogrāfus no visas pasaules iesūtīt jau gatavas vai izveidot jaunas fotogrāfijas saistībā ar izstādes tēmu. Tā ir iespēja fotogrāfiem savus darbus parādīt plašākai publikai Baltijas lielākajā pilsētā un piedalīties vienā no galvenajiem foto pasākumiem reģionā! Fotogrāfi tiek aicināti interpretēt konkursa tēmu atbilstoši viņu personīgajai pieredzei. Konkursa organizatori ir atvērti un ieinteresēti redzēt tēmas interpretācijas gan kā dziļi personīgus un privātus stāstus, gan kā kritiskus sociālpolitiskus vēstījumus par lokāliem un globāliem notikumiem. Iesūtītās fotogrāfijas vērtēs starptautiska žūrija, un izvēlētie darbi tiks iekļauti fotoizstādē Rīgas pilsētvidē 2016. gada maijā, izmantojot JCDecaux reklāmas stendus. Pasākums ir daļa no Rīgas Fotomēneša 2016 oficiālās programmas.

Pieteikumu termiņš – 2016. gada 1. februāris plkst. 23:59.

 

Žūrija

 • JH Engstrēms, fotogrāfs un kurators (Zviedrija)
 • Luīze Klementsa, mākslas centra QUAD un fotofestivāla FORMAT radošā direktore (Anglija)
 • Salvatore Vitale, žurnāla YET galvenais redaktors (Šveice) 
 • Rui Prata, HOP Helsinku Fotofestivāla direktors (Somija/Portugāle)
 • Andrejs Lenkevičs, fotogrāfs un Minskas Fotomēneša direktors (Baltkrievija)
 • Jeļena Brokāne, JCDecaux Latvija direktore (Latvija)
 • Andrejs Bezukladņikovs, photographer.ru redaktors (Krievija)

 

Noteikumi

 1. Konkursā aicināti piedalīties fotogrāfi no visas pasaules bez vecuma ierobežojuma.
 2. Iesūtītajām fotogrāfijām jāatbilst festivāla tēmai Teritorijas, robežas un savienojumi.
 3. Dalībnieks konkursā var piedalīties ar 3–5 fotogrāfijām no vienas sērijas, kuras jāiesniedz līdz 2016. gada 1. februārim plkst 23:59. Žūrija fotogrāfijas izvērtēs un rezultātus paziņos līdz 4. aprīlim. 
 4. Katrs dalībnieks drīkst iesniegt tikai vienu pieteikumu (sēriju).
 5. Fotogrāfijām jāatbilst šādiem parametriem: augstas izšķirtspējas attēli, garākā mala vismaz 4000px, JPG, RGB. Uzvarētāju fotogrāfijas tiks izvietotas stendos, kuru izmēri: 1,19 m (platums) x 1,75 m (augstums).
 6. Ja vienas fotogrāfijas apjoms pārsniedz 90 MB, lūdzu rakstiet mums uz info@rigaphotomonth.com un mēs noorganizēsim failu iesūtīšanu caur wetransfer.
 7. Pirms attēlu iesniegšanas failu nosaukumam jāatbilst šim paraugam “vārds_uzvārds_kārtas numurs”, piemēram, “anna_ozola_01.jpg”.
 8. Dalībniekam pieteikumā ir jānorāda arī savs vārds un uzvārds, dzimšanas gads, rezidences valsts, epasta adrese, nosaukums vai/un īss sērijas apraksts (līdz 500 zīmēm).
 9. Dalība konkursā ir bez maksas. Izdevumus, kas saistīti ar fotogrāfiju drukāšanu un izvietošanu, sedz konkursa organizatori.
 10. Pieteikumi, kas iesūtīti pēc termiņa beigām un neatbilst minētajiem parametriem, netiks ņemti vērā.
 11. Piedaloties konkursā, konkursa dalībnieks atļauj bez atlīdzības Rīgas Fotomēnesim izvietot tā darbus Rīgas Fotomēneša izstādē pilsētvidē un sabiedriskā transporta pieturvietās. Dalībnieks arī atļauj bez atlīdzības Rīgas Fotomēnesim un ar to saistītajām trešajām personām izmantot iesūtītos darbus ar konkursu saistītajos publicitātes materiālos.
 12. Jautājumu vai tehnisku kļūmju gadījumā, lūdzu, rakstiet info@rigaphotomonth.com

 

Pieteikšanās konkursam ir noslēgusies